• اصفهان خیابان فردوسی مجتمع آزاد واحد 304 - 305
fa فارسی
لوگو بزرگ

ابرار تجارت آسیا

ما یک شرکت بازرگانی، فنی مهندسی فعال در زمینه بازرگانی،محصولات فولادی،تامین و توزیع مصالح عمده ساختمانی و انجام پروژه های ساختمانی می باشیم

تجربه ای قریب به دو دهه در حوزه بازرگانی و ساخت و تولید ما را بر آن داشت که با رویکرد سیستمی در حال توسعه کسب و کار خود باشیم.

ارزش بنیادی ما و  پایبندی به اصول اخلاقی و حرفه ای و انجام وظایف خود در قبال جامعه و افزایش ارزش شرکت نزد مشتریان، تامین کنندگان، سهامداران و کارکنان می باشد.

ماموریت سازمانی ما ایجاد یک شرکت هلدینگ داخلی  و بین المللی است. در این مسیر تجربه و تخصص ذی نفعان و سهامداران و مدیران با تجربه راکسب و پویایی و چابکی سازمان را حفظ خواهیم نمود.

چشم انداز و بیانه ماموریت

ما یک شرکت بازرگانی، فنی مهندسی فعال در زمینه بازرگانی،محصولات فولادی،تامین و توزیع مصالح عمده ساختمانی و انجام پروژه های ساختمانی می باشیم.

تجربه ای غریب به دو دهه در حوزه بازرگانی ، ساخت و تولید ما را بر آن داشت که با رویکرد سیستمی در حال توسعه کسب و کار خود باشیم.

ارزش بنیادی و ما پایبندی به اصول اخلاقی و حرفه ای و انجام وظایف خود در قبال جامعه و افزایش ارزش شرکت نزد مشتریان، تامین کنندگان، سهامداران و کارکنان، می باشد.

ماموریت سازمانی ما، ایجاد ساختاری مشترک المنافع  و مشترک المقاصد با مشتریان و عرضه کالای با کیفیت ایرانی و با قیمت مناسب مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به منظور جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان نهایی  و همچنین  ایجاد یک شرکت هلدینگ داخلی  و بین المللی است.

در این مسیر تجربه و تخصص ذی نفعان و سهامداران و مدیران با تجربه راکسب و پویایی و چابکی سازمان را حفظ خواهیم نمود.

پیام مدیر عامل

واضح و مشخص است که میزان تولید و درآمد ملی کشور در گرو تقویت زیرساخت های صنعتی و تولیدی می باشد. باعینک دیروز و امروز نمی توان به فردا نگاه کرد ما معتقدیم که سازمان ما باید نقشی حیاتی در توسعه سیستم های ‌جدید داشته باشد.

تقویت زیرساخت ها با حرکت هدفمند به سمت بازرگانی  داخلی و صادرات محصولاتی است که توسط تولید کنندگان مطرح کشور به بازار داخلی و خارجی عرضه می گردد ، واین هود گامی است ارزشمند در رسیدن به اهداف کلان اقتصادی کشور. ما با بهره‌گیری از سوابق مدیران مجموعه در عرصه صنعت تولید و بازرگانی و بر اساس سند چشم انداز و ماموریت سازمانی با رعایت استانداردهای داخلی و بین المللی چشم انداز خود را ترسیم نموده ایم.

در این مسیر با تلفیق دانش و ارزش و با بهرگیری تیم بهبود فرآیندها و تیم آینده محور مبتنی بر فناوری های نوین، روش های تعاملی و خرد جمعی و همچنین مشارکت با شرکت های توانمند،نقش خود را در جهت رشد و پیشرفت اقتصادی کشور ایفا خواهیم نمود.

چارت سازمانی:

هیئت مدیره

احمد احمدی

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل

تمایز ما ارائه خدمات ویژه، نووآوری در ارائه ی خدمات و ... در دسترس بودن برای مشتریان می باشد

علیرضا مولوی

نائب ریس هیئت مدیره

ارزش سازمانی ما مجموعه مزایای قابل توجهی است که به برای مشتریان و خریداران محصولات ارائه می نماییم

احسان احمدی حیدری

احسان احمدی حیدری

رئیس هیئت مدیره

ما به مشتریان و خریداران محصولات آگاهی لازم را ارائه ،تا علاقه آنها ایجاد و تمایل به خرید را پیدا کنند.